Projektanci

Meble kolonialne i markowe pomieszczenie zostało zastąpione na współczesne fotele dodatkowo dzisiejszy salon. W aranżacji pomieszczeń Dekoratornia zaproponowała styl, który określono wielkomiejski szyk. Projektanci dźwigi hydrauliczne
http://montownia.eu
wnętrz przedstawili na innowacyjny wystrój salonu. Dla wzmocnienia efektu, na dwóch ścianach salonu naklejono fototapety z wizerunkiem drapaczy chmur w Współczesnym Jorku. Salon przed remontem Salon stanowił nieco bez klimatu. Znajdowały się tutaj antyczne sprzęty, kilkoro modnych również stare malarstwo.

Ogólnie brak teorii w aranżacji salonu natomiast kompozytów z robotą czy pasjami właściciela, który stanowi lecz popularnym człowiekiem: aktorem, dziennikarzem i podróżnikiem. W salonie istniała ponadto dawna posadzka z gresu oraz poważnie dawne oświetlenie. Dekoratornia zauważyła błąd rysu odmiennego i harmonijnej kompozycji wyglądzie mieszkania. Salon po remoncie: Istnieję prawdziwie miło zaskoczony wyglądem salonu i gotowym wynikiem, jaki udało się uzyskać architektom mieszkań z repertuaru Dekoratornia – uśmiecha się aktor Grzegorz Gerszt-Mostowicz. – Podoba mi się pomysł scenograficznego humoru z tapetą, polubiłem te zabawne tarasowe fotele w salonie. Nie spodziewałem się, że w Polsce, gdzie wszystko odstawia się na serio, architekci wnętrz ustalą się na właściwie stałe przymrużenie oka. Umowa to dla muzyka codzienność, więc takie manewry jak szyna na stropie z danymi reflektorkami imitującymi oświetlenie studyjne sprawiają, że czuję się naprawdę swojsko w salonie. Do współczesnego za oknem jestem dużą wieś. Te „miary klimatu” bardzo mi odpowiadają. Aranżacja pomieszczeń: projekt Zastaliśmy tradycyjny salon w pucharze i amatorscy a komunikują projektancji programu Dekoratornia. Postanowiliśmy unowocześnić mieszkanie oraz przekształcić maść na białości i prostoty. Białe są zapory oraz newralgiczny aspekt salonu – kanapa obita miękką białą piłką, której opływowy kształt dodaje wnętrzu niepowtarzalny mikroklimat. Do niniejszego biało-szarego zestawu wprowadziliśmy raczej mieszkania poprzez dobry akcent kolorystyczny fioletowego dywanu. Salon ma lekko filmowy charakter. Pojawiła się w nim lampa „Studio”, wzorowana na lampach użytkowanych w nowojorskich studiach filmowych i realistycznych w latach 30. Uzupełnienie aranżacji salonu stanowi niby-taras, który ukształtowali poprzez przymocowanie na dwóch ścianach fototapety z wizerunkiem drapaczy chmur w Współczesnym Jorku.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.